החיים מבקשים מאיתנו התמודדות יום יומית. בין אם זאת התמודדות עם עצמנו או במערכות יחסים משמעותיות עם חברים, בזוגיות ומשפחה, החיים מלאים בחוויות שיכולות להיות טובות וממלאות, אך גם חוויות המקשות עלינו ופוגעות באיכות חיינו. הקושי יכול להיות ברור ומובן, אך לפעמים נסתר מאיתנו ומעורר מצוקה, תסכול ואי נחת. 

לעיתים חסרה לנו היכולת לזהות ולשנות את המצב הקיים בעצמנו ואנו זקוקים לעזרה מקצועית.

שיטת עבודתי בקליניקה מאופיינת בפתיחות ואקטיביות, מתוך הכרה כי אלו הפונים לטיפול פסיכולוגי כיום מחפשים מפגש בגובה עיניים, עם מטפל אנושי ונגיש. השילוב בין ידע מקצועי רחב ומגוון והקשר הטיפולי הנרקם בין המטפל למטופל הוא בעיניי המפתח להצלחה בטיפול. 

 

אני מציע טיפול המאפשר היכרות וחקירה משותפת, תוך התאמה לכל אחת ואחד את הטיפול הנכון עבורו, מתוך שיטות טיפול מגוונות, כגון: טיפול דינמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), התערבות בעת משבר (SOS), והדרכת הורים. כמו כן ובהתאם לפתיחות והרצון, אני מתמקד בעבודתי בשאלות קיומיות הנוגעות למשמעות החיים, מוות ושאלות של בחירה ורצון חופשי. 

אני מטפל במבוגרים ובני נוער בבעיות הנוגעות לזוגיות, עבודה ומשפחה. עיסוק בשאלות של זהות עצמית ומינית, תחושת משמעות וסיפוק בחיים. עבודה עם מטופלים עם אבחנות פסיכיאטריות והמורכבות הכרוכה בכך. הפרעות חרדה, דיכאון, הפרעה טורדנית-כפייתית, פוסט-טראומה והתמכרויות. 

 

 

 

1658180306392.jpg

   מלצ'ט 51 ת"א

טל'  054-4645305